Odborné a poradenské služby
Ing. Anton Macko
Architektonické činnosti
- Obec
- Henclová
- Od roku
- 2017
- IČO
- 14 375 044
Ing. Anton Macko
Slobodné povolanie (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 053 33 Henclová
- Na trhu od
- 20. januára 2017
- IČO
- 14 375 044
- Právna forma
- Slobodné povolanie (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 71.11)
- Architektonické činnosti
Podnikanie v číslach
- 9
- rokov na trhu
- 2017
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Ing. Anton Macko
Ing. Anton Macko – slobodné povolanie (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Henclová. Podniká od 20. januára 2017.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Architektonické činnosti“ (71.11). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad architektonické činnosti.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Ing. Anton Macko
- Právna forma
- Slobodné povolanie-fyzická osoba podnikajúca na základe iného ako živnostenského zákona
- IČO
- 14 375 044
- Dátum vzniku
- 20. januára 2017
- Miesto podnikania
- 053 33 Henclová
- Zoznam autorizovaných stavebných inžinierov
- Slovenská komora stavebných inžinierov, vložka č. 16059193
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 71.11)
- Architektonické činnosti
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Ing. Anton Macko zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Architektonické činnosti
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Ing. Anton Macko?
Miesto podnikania je v obci 053 33 Henclová.
Čím sa Ing. Anton Macko zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Architektonické činnosti“ (71.11). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: architektonické činnosti.
Aké je IČO – Ing. Anton Macko?
IČO je 14 375 044.
Odkedy podniká Ing. Anton Macko?
Podnikanie začalo 20. januára 2017. Na trhu pôsobí 9 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.